Wolne pozycje

Kariera w Auto Centrum Lis

To dzięki naszym Pracownikom, ich zaangażowaniu, inicjatywie i otwartości nieustannie się rozwijamy. Wierzymy, że wszyscy niezależnie od zajmowanego stanowiska przyczyniają się do sukcesów naszej firmy. Poszukujemy osób otwartych i ambitnych. Stawiamy ciągły rozwój pracowników poprzez podnoszenie umiejętności i różnego rodzaju szkolenia. Oferujemy pracę w zgranym i miłym zespole oraz możliwość wspinania się na wyższe szczeble kariery.

 

Jesteś otwarta/y i amibtna/y, Twoją pasją jest motoryzacja a może chcesz zdobyć doświadczenie w handlu? Szukasz pracy, kóra przyniesie Ci dużo satysfakcji i odpowiednie zarobki? Dołacz do naszego zespołu! Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w naszej firmie CV prosimy przesyłać na mail salon.renault@autocentrumlis.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla Auto Centrum Lis Sp.z o.o.przy ul.Łódzkiej 69 w Kaliszu na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV zostało w bazie danych kandydatów do pracy Auto Centrum Lis Sp. z o.o. w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

"Wyrażam zgodę dla Auto Centrum Lis Sp.z o.o.przy ul.Łódzkiej 69w Kaliszu na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji również przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)".

Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Nadesłane aplikacje nie będą podlegały zwrotowi.

"Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Auto Centrum Lis Sp.z o.o.przy ul.Łódzkiej 69 w Kaliszu. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"